Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 03:10:45

Несанкціоноване розміщення відходів у Менському районі

21.02.2013   08:14

До Держекоінспекції у Чернігівській області надійшло звернення мешканців смт Березна Менського району щодо можливого порушення вимог природоохоронного законодавства.

Несанкціоноване розміщення відходів у Менському районі

Несанкціоноване розміщення відходів у Менському районі

Під час перевірки інформації, яка надійшла за телефоном, інспекторами з охорони навколишнього природного середовища виявлено факт несанкціонованого розміщення виробничих відходів на території Березнянської селищної ради.

З'ясовано, що відходи від забою птиці (пір'я), на самовільно зайнятій земельній ділянці, біля лісового масиву, розташованого  ліворуч автодороги Березна-Щорс, розміщує ТОВ "Артбудкомфорт" (м.Київ), яке має птицезабійний цех в смт Березна,.

Даним фактом порушено ст. ст. 35, 46 Закону України "Про охорону земель", ст. ст. 125, 126 Земельного Кодексу України, ст. ст. 17, 33 Закону України "Про відходи". 

Наразі Держекоінспекцією проведені заміри площі засміченої земельної ділянки та обраховуються збитки, завдані державі, неправомірними діями посадових осіб зазначеного товариства.

Керівника птицезабійного цеху ТОВ "Артбудкомфорт" притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ