Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 09:07:08

Несанкціоноване розміщення відходів у Менському районі

21.02.2013   08:14

До Держекоінспекції у Чернігівській області надійшло звернення мешканців смт Березна Менського району щодо можливого порушення вимог природоохоронного законодавства.

Несанкціоноване розміщення відходів у Менському районі

Несанкціоноване розміщення відходів у Менському районі

Під час перевірки інформації, яка надійшла за телефоном, інспекторами з охорони навколишнього природного середовища виявлено факт несанкціонованого розміщення виробничих відходів на території Березнянської селищної ради.

З'ясовано, що відходи від забою птиці (пір'я), на самовільно зайнятій земельній ділянці, біля лісового масиву, розташованого  ліворуч автодороги Березна-Щорс, розміщує ТОВ "Артбудкомфорт" (м.Київ), яке має птицезабійний цех в смт Березна,.

Даним фактом порушено ст. ст. 35, 46 Закону України "Про охорону земель", ст. ст. 125, 126 Земельного Кодексу України, ст. ст. 17, 33 Закону України "Про відходи". 

Наразі Держекоінспекцією проведені заміри площі засміченої земельної ділянки та обраховуються збитки, завдані державі, неправомірними діями посадових осіб зазначеного товариства.

Керівника птицезабійного цеху ТОВ "Артбудкомфорт" притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.