Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 16:07:23

2013 рік – рік дитячої творчості

20.02.2013   11:08Агенцiя

Мета заходів, які буде проведено цього року, – сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, організація змістовного дозвілля, удосконалення виховної роботи та розбудова системи позашкільної освіти.

Зацікавити дитину, сприяти її розвиткові, заохотити до самореалізації, до творчості – завдання кожного суспільства. У теперішній час все більше зростає інтерес до арт-терапії як методу зцілення за допомогою творчості. Арт-терапія має численні можливості для ефективного застосування в медицині, є незамінним помічником у вирішенні багатьох питань, які стосуються покращення емоційного стану дитини, що, в свою чергу, безумовно впливає на стан її фізичного здоров’я.

Протягом останніх трьох років впроваджується арт-терапія і в Чернігівській обласній дитячій лікарні.

З ініціативи головного лікаря Карети О.П. з 2009 року у лікарні працює виставка творів художника Пенського І.І., члена Національної спілки художників України, лауреата премії ім. Ю.Коцюбинського. Твори митця представлені в Міністерстві культури України, фондах Чернігівського обласного художнього музею, музеях України, Росії, Швеції, приватних зібраннях шанувальників мистецтва за кордоном (США, Англії, Франції, Німеччини та інших країнах).

Щоденно виставку відвідують діти, які перебувають на лікуванні. Картини Пенського І.І. приваблюють своєю чарівною красою та неповторністю. Важливо, що твори митця збагачують духовність кожної дитини, діють на естетичні почуття, сприяють гармонійному розвитку особистості. Після перегляду виставки діти відчувають радість, захоплення, деякі з них приходять на виставку по декілька разів, бажають познайомитися з художником та навчитися малювати.

У відділеннях обласної дитячої лікарні проводиться робота по впровадженню арт-терапії. Враховуючи специфіку фізичного й психічного стану хворих дітей, а також їх вікові та психологічні особливості вихователі працюють за такими напрямками: арт-терапія, ігротерапія, казкотерапія та використання мистецтва орігамі та квілінгу. Постійно діє виставка дитячих робіт «Світ очима дітей».

Особливої уваги заслуговує впровадження музикотерапії, що також має позитивний вплив на психофізичне самопочуття дітей. Налагоджена співпраця з Чернігівськими школами мистецтв та музичними школами, учні яких знайомлять дітей зі своєю творчістю та раз на тиждень дають концерти для маленьких пацієнтів лікарні.

У виставковій залі відбувається поєднання музичного мистецтва та образотворчої діяльності, яке сприяє швидшому одужанню дітей.

 

http://www.uoz.cn.ua/news292.htm

 

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини