Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 07:48:22

"Бліц - інтерв'ю" серед мешканців міста

19.02.2013   08:15

Податківці міста разом з волонтерами при проведені кампанії декларування застосували ще один з ефективних методів у роботі з платниками податків - провели "бліц - інтерв'ю" серед мешканців.

До опитування залучалися громадяни різних вікових категорій та соціального стану: молодь, студенти, представники різних сфер діяльності, пенсіонери, а також нерезиденти.

 Серед питань, на які відповідали респонденти:
1. Що Ви знаєте про декларування доходів та майнового стану громадян?;
2. З яких інформаційних джерел Ви дізналися про кампанію декларування?;
3. Чи перебуваєте Ви у категорії громадян, які обов'язково подають декларацію про  доходи та майновий стан?;
4. Що Ви чули  про податкову знижку?;
5. У який спосіб Ви сплачуєте податки?;
6. Яким, на Вашу думку, має бути процес проведення кампанії декларування: дисциплінарно - стимулюючим чи самостійно усвідомленим громадянином?

Підбиваючи результати проведеного "бліц-інтерв'ю", слід відзначити, що переважна кількість респондентів, (а це - близько 90%), знають про декларування доходів та майновий стан громадян, добре орієнтуються у вимогах і випадках, коли подання декларації обов'язкове. Таку інформацію чернігівці отримують з   інформаційних повідомлень та інтерв'ю посадових осіб інспекції в ефірах радіо, телеканалів, через селекторний зв'язок на ринках, вокзалах, через плакати та буклети, розміщені у міському громадському транспорті, на консультаційних пунктах, семінарах, у приміщеннях нотаріальних контор, а також, із пам'яток та листівок, що розповсюджують волонтери кампанії декларування.

Окрема верства населення - студенти, що навчаються у вищих навчальних закладах, та їх батьки, а це - 78% з опитаних, виявила не лише зацікавленість, а і обізнаність в отриманні права податкової знижки на навчання.

Отже, як і завжди, податківці ДПІ у м. Чернігові ДПС підходять до процесу проведення кампанії декларування демократично, виважено, враховуючи, у першу чергу, всі побажання і інтереси громадян.

Високі показники обізнаності населення міста, вкотре доводять, що податківці Чернігова обрали вірну стратегію!

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.