Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 04:48:28

"Бліц - інтерв'ю" серед мешканців міста

19.02.2013   08:15

Податківці міста разом з волонтерами при проведені кампанії декларування застосували ще один з ефективних методів у роботі з платниками податків - провели "бліц - інтерв'ю" серед мешканців.

До опитування залучалися громадяни різних вікових категорій та соціального стану: молодь, студенти, представники різних сфер діяльності, пенсіонери, а також нерезиденти.

 Серед питань, на які відповідали респонденти:
1. Що Ви знаєте про декларування доходів та майнового стану громадян?;
2. З яких інформаційних джерел Ви дізналися про кампанію декларування?;
3. Чи перебуваєте Ви у категорії громадян, які обов'язково подають декларацію про  доходи та майновий стан?;
4. Що Ви чули  про податкову знижку?;
5. У який спосіб Ви сплачуєте податки?;
6. Яким, на Вашу думку, має бути процес проведення кампанії декларування: дисциплінарно - стимулюючим чи самостійно усвідомленим громадянином?

Підбиваючи результати проведеного "бліц-інтерв'ю", слід відзначити, що переважна кількість респондентів, (а це - близько 90%), знають про декларування доходів та майновий стан громадян, добре орієнтуються у вимогах і випадках, коли подання декларації обов'язкове. Таку інформацію чернігівці отримують з   інформаційних повідомлень та інтерв'ю посадових осіб інспекції в ефірах радіо, телеканалів, через селекторний зв'язок на ринках, вокзалах, через плакати та буклети, розміщені у міському громадському транспорті, на консультаційних пунктах, семінарах, у приміщеннях нотаріальних контор, а також, із пам'яток та листівок, що розповсюджують волонтери кампанії декларування.

Окрема верства населення - студенти, що навчаються у вищих навчальних закладах, та їх батьки, а це - 78% з опитаних, виявила не лише зацікавленість, а і обізнаність в отриманні права податкової знижки на навчання.

Отже, як і завжди, податківці ДПІ у м. Чернігові ДПС підходять до процесу проведення кампанії декларування демократично, виважено, враховуючи, у першу чергу, всі побажання і інтереси громадян.

Високі показники обізнаності населення міста, вкотре доводять, що податківці Чернігова обрали вірну стратегію!

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.