Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 15:33:06

Визначено переможців регіонального етапу конкурсу творчих робіт “Я пишаюсь тим, що я українець!”

19.11.2011   21:28Агенцiя

Всеукраїнська молодіжна організація “Молоді регіони”, за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з 10 жовтня до 5 листопада реалізовувала в України проект “Конкурс творчих робіт “Я пишаюсь тим, що я українець!”.

Його основною метою є виявлення та відзначення найбільш талановитої студентської молоді, яка зможе найбільш цікаво висловити своїх думки на тему “Я пишаюсь тим, що я українець!” у вигляді творчих робіт, фоторобіт або малюнків. Конкурс проводиться в два етапи: регіональний та всеукраїнський.

17 листопада відбулося підбиття підсумків Чернігівського регіонального етапу конкурсу. Конкурсною комісією, на чолі з заступником керівника апарату ОДА, головою обласної організації ВМГО “Молоді регіони” Юрієм Музикою, було визначено трьох переможців, які представлятимуть Чернігівщину на всеукраїнському етапі, що відбуватиметься в Києві 24 листопада.

У номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” переможцем став Дмитро Лисак, випускник Чернігівського національного університету ім. Т.Г.Шевченка 2011 року; у номінації “Фотороботи і малюнки” – Роман Віленський, студент Київського національного університету культури і мистецтв; у номінації “Творча робота” – Катерина Білоус, студентка Чернігівського державного технологічного університету.

Переможці всеукраїнського етапу конкурсу “Я пишаюсь тим, що я українець!” будуть нагороджені цінними подарунками та спеціальними призами.

Останні новини Чернігівщини

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.

За кошти обласного бюджету 320 дітей із Чернігівщини оздоровились на Чорноморському узбережжі

За кошти обласного бюджету 320 дітей із Чернігівщини оздоровились на Чорноморському узбережжі 13:31

Днями з відпочинку в дитячому закладі санаторного типу «Чайка» Скадовського району Херсонської області повернулась друга зміна дітей з Чернігівської області. Загалом у цьому році на морі оздоровилися 320 дітей із категорій, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.