Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 17:18:46

Кримінально-виконавча інспекція відзначила своє десятиріччя

19.11.2011   19:11Агенцiя

Привітати їх з цією приємною подією прийшли начальник управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області Іван Кочубей, начальник Чернігівського юридичного коледжу Олександр Олійник, заступник голови Чернігівської міської ради Станіслав Віхров, представники обласної адміністрації, прокуратури та громадських організацій.

Начальник кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області Євген Скалюн підготував для колег та гостей привітання та слова подяки.
Запрошені тепло вітали винуватців торжества зі святом, наголошували на важливому значенні їхньої діяльності для повноцінного функціонування і розвитку Чернігівщини зокрема і держави загалом.

Полковник внутрішньої служби Іван Кочубей відзначив, що праця інспекторів відповідальна, важка і часто невдячна. Адже вони змушені виступати посередниками між законом, державою і громадянами, які скоїли правопорушення, а іноді і справжній злочин. Він також зазначив, що своєю напруженою, повсякденною працею, організаційними здібностями, цілеспрямованістю, сильним характером та толерантністю працівники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини забезпечують реалізацію завдань у справі подальшого зміцнення законності й правопорядку української державності, створюють умови до наближення пенітенціарної системи України до європейських норм і стандартів.

Євген Скалюн висловив глибоке переконання, що колектив інспекції в Чернігівській області дуже професійний, націлений на конструктивну співпрацю з громадянами та органами влади і побажав плідної праці на благо Чернігівщини та України. Начальник управління Іван Кочубей, заступник голови Чернігівської міської ради Станіслав Віхров, начальник інспекції Євген Скалюн під бурхливі оплески усіх присутніх вручили працівникам, які сумлінно ставились до виконання службових обов’язків та досягли позитивних результатів у службовій діяльності, почесні грамоти, грошові винагороди, оголосили подяки та надали спеціальні звання. Загалом було заохочено близько 50 співробітників кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини.

Яке ж свято без танців та пісень! Урочистості було завершено святковим концертом, у якому взяли участь співробітники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області.

Прес-служба управління з питань виконання покарань у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повернула незаконно приватизовану будівлю теплопункту у власність громади Ніжина

Прокуратура повернула незаконно приватизовану будівлю теплопункту у власність громади Ніжина 17:18

Господарським судом Чернігівської області повністю задоволено позов Чернігівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та Державної служби геології та надр України про визнання незаконним та скасування в частині рішення органу місцевого самоврядування (виконавчого комітету Ніжинської міської ради).

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 17:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.