Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 01:21:12

Кримінально-виконавча інспекція відзначила своє десятиріччя

19.11.2011   19:11Агенцiя

Привітати їх з цією приємною подією прийшли начальник управління Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області Іван Кочубей, начальник Чернігівського юридичного коледжу Олександр Олійник, заступник голови Чернігівської міської ради Станіслав Віхров, представники обласної адміністрації, прокуратури та громадських організацій.

Начальник кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області Євген Скалюн підготував для колег та гостей привітання та слова подяки.
Запрошені тепло вітали винуватців торжества зі святом, наголошували на важливому значенні їхньої діяльності для повноцінного функціонування і розвитку Чернігівщини зокрема і держави загалом.

Полковник внутрішньої служби Іван Кочубей відзначив, що праця інспекторів відповідальна, важка і часто невдячна. Адже вони змушені виступати посередниками між законом, державою і громадянами, які скоїли правопорушення, а іноді і справжній злочин. Він також зазначив, що своєю напруженою, повсякденною працею, організаційними здібностями, цілеспрямованістю, сильним характером та толерантністю працівники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини забезпечують реалізацію завдань у справі подальшого зміцнення законності й правопорядку української державності, створюють умови до наближення пенітенціарної системи України до європейських норм і стандартів.

Євген Скалюн висловив глибоке переконання, що колектив інспекції в Чернігівській області дуже професійний, націлений на конструктивну співпрацю з громадянами та органами влади і побажав плідної праці на благо Чернігівщини та України. Начальник управління Іван Кочубей, заступник голови Чернігівської міської ради Станіслав Віхров, начальник інспекції Євген Скалюн під бурхливі оплески усіх присутніх вручили працівникам, які сумлінно ставились до виконання службових обов’язків та досягли позитивних результатів у службовій діяльності, почесні грамоти, грошові винагороди, оголосили подяки та надали спеціальні звання. Загалом було заохочено близько 50 співробітників кримінально-виконавчої інспекції Чернігівщини.

Яке ж свято без танців та пісень! Урочистості було завершено святковим концертом, у якому взяли участь співробітники кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області.

Прес-служба управління з питань виконання покарань у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.