У Батурині під виглядом оптимізації знищують міську лікарню
Міський голова Батурина в Чернігівській області занепокоєний, що під виглядом оптимізації, знищується лікарня в місті.
Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні, 12 лютого, під час засідання обласної асоціації органів місцевого самоврядування "Ради Чернігівщини" Батуринський міський голова Анатолій Бороденко повідомив, що лікарню, яка обслуговує містечко та 15 сіл (близько 7 тис. людей) хочуть реорганізувати в амбулаторію сімейної медицини чи ФАП.
Батуринський міський голова зауважив, що представники Бахмацької центральної районної лікарні намагаються забрати до свого закладу краще медичне обладнання, зокрема, так сталося із сучасним флюорографом.
"Під егідою оптимізації йде знищення Батуринської лікарні. Йде до того, щоб у місті Батурин, куди їдуть іноземні гості, зробити ФАП", - сказав він.
А.Бороденко також додав, що мешканці міста налаштовані рішуче відстоювати лікарню – від пікетування райдержадміністрації до перекриття автодоріг.
Керівник Батурина закликав представників обласної влади зупинити соціальне невдоволення у місті та передав відповідне звернення до голови Чернігівської ОДА Володимира Хоменка.
Водночас, присутній на засіданні в.о. заступника голови ОДА Юрій Музика, який зараз опікується гуманітарними питаннями, зазначив, що йдеться, у першу чергу, про зміну статусу медзакладу, адже алогічною є ситуація, коли лікарня у місті має статус районної (м.Батурин розташований на території Бахмацького району Чернігівської області - УНІАН).
"Ніхто не збирається ліквідовувати у Батурині лікарню і робити там ФАП", - наголосив він.
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29
Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.
На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46
На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.
12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19
День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.