Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 11 лютого по 08 годину 12 лютого 2013 року

МНС
Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Самострова О 20 год. 48 хв. сталася пожежа в сміттєзбірнику дев'ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено сміття. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 25 одиниць спеціальної техніки та 47 працівників, з них на дорогах державного значення задіяно 25 одиниць спеціальної техніки та 30 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.