Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 14:59:56

Обговорили питання розвитку цивільного захисту Чернігівщини

19.11.2011   10:50

17 листопада на Чернігівщині з робочим візитом побував директор департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук. В програмі його перебування було ознайомлення зі станом виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року №156 зі змінами щодо розробки та затвердження “Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки”.

Зокрема, управлінням МНС в області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації було розроблено проект зазначеної програми, який надано на погодження до облдержадміністрації і передбачає фінансування з обласного та місцевих бюджетів заходів щодо захисту населення і територій.

В ході візиту, відбулась зустріч із заступником голови Чернігівської облдержадміністрації Наталією Білоус, під час якої було досягнуто домовленості щодо сприяння у схваленні вищезазначеної регіональної програми та винесення її на розгляд найближчої сесії облради для подальшого затвердження. Крім того, були обговорені питання фінансування з місцевих бюджетів заходів протимінної діяльності, проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, попередження аварійних ситуацій, пов’язаних із падінням зелених насаджень.

Однією з актуальних тем стало обговорення питання руйнування ерозійними процесами від дощових вод схилу в м. Новгород-Сіверський, де до зони негативного впливу підпадає 25 будинків, готель “Слов’янський” та дорожнє покриття дванадцяти вулиць. Для проведення робіт пов’язаних з ліквідацією зсувних процесів необхідно понад 10,3 млн. грн. В свою чергу Василь Квашук запевнив керівництво облдержадміністрації, що МНС України всіляко сприятиме вирішенню питань щодо виділення коштів на державному рівні, а Наталія Білоус наголосила, що і обласна державна адміністрація допомагатиме у проведенні протизсувних заходів на регіональному рівні.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.