Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 10:03:23

У Чернігові продовжують працювати над брендингом міста

08.02.2013   14:05

Концепція "Чернігів – місто легенд" знаходить своє подальше втілення. У Чернігівській міській раді пройшла нарада з перспектив подальшого брендингу міста.

Свої напрацювання з розвитку бренда Чернігова міському голові Олександру Соколову представили керівник Агентства стратегічних комунікацій "Prime media" Тетяна Бойко та керівник "Fresh studio" Дмитро Хоменок. Вони розповіли про основні напрями брендингу обласного центру Чернігівщини на 2013 рік. Зокрема, йдеться про створення повноцінного зводу правил використання бренда (розробка Brend book), облаштування системи навігації містом, співпрацю з закладами громадського харчування та готелями щодо поширення інформації для туристів.

"Процес брендингу не можна завершити, над ним потрібно працювати кожного дня", - зазначила Т.Бойко. Вона також додала, що до реалізації заходів необхідно залучити представників влади, громадськості та бізнесу. Окремі заходи, на думку представників ініціативної групи, доречно втілити до початку туристичного сезону, відкриття якого заплановано на 19-21 квітня.

Міський голова позитивно оцінив пропозиції і зауважив, що цього року в міському бюджеті передбачено кошти на встановлення інформаційних вказівників. Так само міська влада підтримуватиме інноваційні починання громадськості у справі розвитку туризму. Висловлені під час наради ідеї О.Соколов доручив опрацювати представникам управління стратегічного розвитку та туризму міської ради, аби втілювати їх спільними зусиллями.

Останні новини Чернігівщини

Є загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території республіки білорусь

Є загроза ракетних та авіаційних ударів по Україні з території республіки білорусь 08:57

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

 В’ячеслав Киченок очолив лісове господарство Чернігівщини

В’ячеслав Киченок очолив лісове господарство Чернігівщини 08:55

17 серпня у ДП «Чернігівське лісове господарство» відбулося представлення колективу нового директора.

Керівник Еколайф:

Керівник Еколайф: "Це — важкий рік. Отже треба зібрати якомога більший врожай" 08:49

«Я знаю, що моя праця та праця інших фермерів підуть на користь людям», — вважає власник і керівник борзнянського сільськогосподарського підприємства «Еколайф» Олександр Іваній.

Ювенальна поліція відвідала підопічні родини в Корюківському районі

Ювенальна поліція відвідала підопічні родини в Корюківському районі 08:44

Поліцейські ювенальної превенції поліції області спільно з представником служби у справах дітей провели профілактичний рейд родинами Корюківського району, які опинилися у складних життєвих обставинах.

18 серпня - цей день в Україні і світі

18 серпня - цей день в Україні і світі 08:26

ДЕНЬ 176 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 176 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини