Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 01:01:47

Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

08.02.2013   09:37

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 07 лютого по 08 годину 08 лютого 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 на об'єкті.

1. Пожежа на об'єкті м. Чернігів, вул. Старобілоуська О 20 год. 10 хв. сталася пожежа в гаражі ПАТ "Ритм". Вогнем знищено кабіну та моторний відсік автомобіля "Газель". Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 500 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Бахмач, вул. Ломоносова О 03 год. 05 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина та збитки - встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки 1925 р.н.


Інші повідомлення:

О 19 год. 22 хв. в квартирі гр. Є., 1989 р.н, за адресою: м. Чернігів, вул. Межева опинилася зачиненою в квартирі дворічна донька господарки. Для надання допомоги залучалося відділення 2 ДПРЧ на автомобілі АД-30 (2 чоловіки особового складу).

Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 24 одиниці спеціальної техніки та 38 працівників, з них на дорогах державного значення задіяно 16 одиниць спеціальної техніки та 21 працівник. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

 

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини