Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 18:09:38

Держекоінспекція провела 97 перевірок на 56 підприємствах

07.02.2013   15:06

Протягом січня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 97 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 56 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 44.

За результатами перевірок  складено 117 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 111 осіб. Матеріали 6-ти справ передано у судові органи та 6-ти - у правоохоронні органи.

Загальна сума накладених штрафів склала 14,943 тис.грн., стягнуто 17,221 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

- у сфері поводження  з відходами до адміністративної  відповідальності притягнуто 50 осіб. Накладено штрафів на суму 6,409 тис.грн., стягнуто 8,976 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за тваринним світом  до адміністративної відповідальності притягнуто 24 осіб. Накладено штрафів на суму 3,468 тис.грн., стягнуто 1,360 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного  повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб. Накладено штрафів на суму 3,060 тис.грн., стягнуто 3,774 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб. Накладено штрафів на суму 1,445 тис.грн., стягнуто 2,890 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у січні, пред’явлено 8 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 8,243 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 125,512 тис.грн.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 4576 одиниць пересувних транспортних засобів та 3130 вагонів.

Здійснено екологічний  контроль 12257,6 тон вантажів та радіологічний контроль 240828,0 тон вантажів.

Тетяна Войтенко,
прес-служба Держекоінспекції
у Чернігівській  області
http://eco-inspection.cn.ua

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини