26 американських колясок одержали чернігівські інваліди від Міжнародного благодійного фонд "Глобальна допомога"
Як поінформувала голова правління фонду Валентина Тепла, коляски – легкі, зручні, малогабаритні. Їх просто скласти й розібрати – отож люди з обмеженими можливостями мають змогу вибратися за поріг дому.
Більшість колясок вручено інвалідам із Чернігівського району.
Закордонні благодійники, з якими співпрацює «Глобальна допомога», готові й надалі підтримувати чернігівських інвалідів, багатодітні й малозабезпечені родини. Невдовзі мають ще надійти коляски, милиці, ходулі, постільна білизна та інші необхідні речі для людей з обмеженими можливостями речі.
Отож мешканці області за потреби можуть зателефонувати за телефоном 92-01-92 та озвучити власні проблеми.
http://upi.org.ua/news/26_amerikanskikh_koljasok_oderzhali_chernigivski_invalidi/2013-02-06-16717
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.