Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 06 лютого по 08 годину 07 лютого 2013 року
МНС
Інші повідомлення:
05.02.2013 року о 18 год. 00 хв. під час виконання ремонтних робіт нафтопроводу Мільки - Сухополова (власник НГВУ "Чернігівнафтогаз") біля с. Полова, Прилуцького району, був пошкоджений газопровід Мільки - Сухополова (діаметром 159 мм), який належить Прилуцькому управлінню газопостачання та газифікації.
Для проведення ремонтних робіт залучено бригаду по обслуговуванню трубопроводів ЦВНГ № 3 НГВУ «Чернігівнафтогаз» (20 осіб, 7 одиниць техніки) та відділення 17 ДПРЧ 5 ДПРЗ (4 особи, 1 одиниця техніки).
О 17 год. 30 хв. 06.02.2013 року ремонтні роботи завершені. Газопостачання населених пунктів не припинялося.
Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 56 одиниць спеціальної техніки та 72 працівника, з них на дорогах державного значення задіяно 44 одиниці спеціальної техніки та 51 працівник. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.