Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:19:13

Відзначено 20-річчя Чернігівської митниці

05.02.2013   15:26

20-річчя з дня створення відзначила 4 лютого Чернігівська митниця.

20-річчя з дня створення відзначила 4 лютого Чернігівська митниця.

20-річчя з дня створення відзначила 4 лютого Чернігівська митниця.

Від імені голови обласної ради Анатолія Мельника керуючий справами виконавчого апарату ради Сергій Фесенко привітав колектив Чернігівської митниці з 20 річницею її діяльності.
- За цей час ви міцно стали на ноги. Ваша невтомна праця відіграє все більше значення для розвитку соціальної та економічної сфери як Чернігівщини, так і всієї держави загалом. Завдяки вашій роботі збільшуються надходження митних зборів до державної скарбниці. Вживаються заходи, спрямовані на виявлення, припинення та профілактику службових злочинів, проявів корупції та хабарництва. Поступово відбувається спрощення митних процедур, оформлення митних декларацій та забезпечення комфортних умов під час перетину кордону…, - зазначив у своєму виступі Сергій Фесенко. 
Також згідно з розпорядженням голови Чернігівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці з дня створення Чернігівської митниці Сергій Фесенко вручив почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки  до них начальнику Чернігівської митниці Олександру Іванову, начальнику митного поста "Щорс" Олександру Медведьку, заступнику начальника відділу митних платежів Чернігівської митниці Неонелі Тимошенко та головному інспектору митного поста "Грем'яч" Геннадію Похтелю.
Від імені чернігівського міського голови та територіальної громади обласного центру колектив митників та ветеранів митної служби привітав заступник міського голови - керуючий справами виконкому Станіслав Віхров. Він, зокрема, підкреслив, що пройшовши непростий шлях становлення паралельно з розбудовою власної державності в Україні митниця на сьогодні стала відомством європейського зразка. "Ефективність організації роботи доведена й під час Євро-2012, коли довелося приймати велику кількість спортсменів, уболівальників, туристів. Наші митники гідно впоралися з цим непростим завданням, тим самим забезпечивши позитивний імідж України", - зазначив С. Віхров.

ДОВІДКОВО: До зони діяльності митниці відносяться Чернігівська область, м. Славутич Київської області та зона відчуження ЧАЕС. Довжина кордону, що межує з Російською Федерацією, становить 184 км, із Республікою Білорусь - 288 км. До складу митниці згідно з її структурою та штатним розписом, входить 11 митних постів, загальна чисельність працівників - 465 осіб.
Протягом 2012 року чернігівські митники забезпечили 2,3 млрд. грн. надходжень до бюджету. В порівнянні з 2011 роком надходження митних платежів збільшились на 478,1 млн. грн. або на 26 %.
Імпорт товарів збільшився порівняно з 2011 роком на 20,48 % і склав 1 млрд. 205,74 млн. дол. США, експорт - на 5,93% - 421,99 млн. дол. США. Товарну структуру імпорту становили дизельне паливо, бензин, тютюн, папір, картон, каучук, гума та вироби з них, транспортні засоби. У структурі експорту переважали шпалери, тютюнові вироби, молочні продукти, обладнання, алкогольні та безалкогольні напої.
 

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.