Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 22:03:39

Чернігівська область: за добу внаслідок пожеж загинуло 3 людини

05.02.2013   13:06

04 лютого о 23:45 у Козелецькому районі до служби цивільного захисту надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Надинівка по вул. Набережній.

Коли до місця події прибув за 45 км з Козельця державний пожежно-рятувальний підрозділ, старе дерев’яне помешкання було повністю охоплено вогнем. Гасіння пожежі, що тривало маже 5 годин, ускладнювала відсутність в даному населеному пункті пристосованих джерел для поновлення використаного пожежною технікою запасу води на пожежогасіння. У зв’язку з цим, рятувальникам довелося кілька разів їздити заправлятися водою в сусіднє село.

Під час ліквідації пожежі в будинку знайдено обгорілі тіла 72-річної господарки та її 62-річного знайомого. Ймовірною причиною лиха стали тріщини в димарі печі. Попереднім розслідуванням встановлено, що за життя літня жінка зловживала алкоголем і в її оселі часто збиралися односельці для пиятики. Звісно, що за таких обставин у пенсіонерки не було ні часу, ні коштів для вчасного проведення ремонту опалювального приладу.

Інша пожежа з трагічними наслідками сталася 05 лютого у Чернігові в одній з квартир 5-поверхового житлового будинку по вул. Л. Толстого. Коли о 04:17 на місце події оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ, в оселі на 3 поверсі горіло ліжко та майно. Рятувальники по висувній драбині через вікно проникли у помешкання і розпочали гасіння. Ліквідація пожежі тривала 35 хвилин, в ході чого в квартирі знайдено тіло 46-річного господаря.

Причиною лиха стала необережність під час куріння чоловіка. За даними свідків, останній перебував напідпитку. Проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини