У Російській Федерації змінено правила прикордонного режиму
Наказом ФСБ Російської Федерації від 15.10.2012 року “Про затвердження Правил прикордонного режиму” затверджено змінені правила прикордонного режиму, що діють зокрема і на Брянсько-Чернігівській ділянці державного кордону Російської Федерації.
Нові правила прикордонного режиму мають ряд змін, а саме скоректовано облік і утримання маломірних самохідних і несамохідних (надводних і підводних) суден і засобів пересування по льоду, їх плавання і пересування по льоду;
визначений інший порядок направлення заяв і клопотань про видачу пропусків у прикордонну зону, а також обґрунтування обмеження або заборони їх видачі;
уточнено перелік осіб, котрі в’їжджають (проходять) в прикордонну зону, тимчасово перебувають і пересуваються в ній по документам, що засвідчують особу;
визначена заборона знаходження особам, крім визначених додатково, у стометровій смузі п’ятикілометрової смуги місцевості, прилеглої до державного кордону на суходолі (за виключенням земель населених пунктів, прилеглих до державного кордону), – цілодобово і прилеглих до російських берегів прикордонних річок, озер і інших водних об’єктів, де встановлений прикордонний режим, – з настанням темного періоду доби (астрономічного, с заходу до сходу сонця).
Наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції Росії 07.12.2012 року за №26042 і ознайомитися з ним можна на офіційному сайті Мінюсту Росії.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.