Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 лютого по 08 годину 04 лютого 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Загинуло 2 людини.
1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Щорса О 10 год. 26 хв. в п'ятиповерховому житловому будинку сталася пожежа у підвальному приміщенні. Вогнем знищено сміття. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Куликівський р-н, с. Пенязівка О 12 год. 43 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено шафа, диван. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі м. Городня, вул. Коцюбинського О 00 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Господар встановлюється. Вогнем знищено майно, пошкоджено перекриття. На місці пожежі виявлено тіла двох загиблих: квартиронаймача гр. Д., 1967 р.н., та його співмешканки, особа якої встановлюється. Збитки та причина пожежі встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
Інші повідомлення:
О 12 год. 25 хв. в м. Чернігові, на полігоні твердих побутових відходів Чернігівської міської ради ПП "ГранПласт", внаслідок таїння снігу, склалася загроза виходу забрудненої води за межі обвідних каналів. Для відкачування води залучалось відділення ПРЧ АРЗ СП м. Чернігова на ПНС-110(255).
Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 22 одиниці спеціальної техніки та 30 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.