За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області по 30 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені,
з них: 10 крадіжок індивідуального майна, 1 факт збуту наркотиків, 1 факт вилучення наркотиків, 1 пограбування, 5 фактів шахрайства, 5 фактів тілесних ушкоджень, 2 факти службового злочину, 1 факт зґвалтування, 1 факт звідництва, 1 факт господарчого злочину, 1 факт правопорушення проти правосуддя, 1 факт привласнення, розтрати майна.
Працівниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 24 водії, з яких по Чернігову - 3, по Прилуках - 2, по Ніжину - 4. Також працівниками ДАІ складено 141 адмінпротокол за порушення правил безпеки дорожнього руху.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 94 адмінпротоколи, з них: 19 - за дрібне хуліганство, 75 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression