Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:00:11

У Чернігівській області йде справжнє протистояння за Інтернет-хіт "Лісапед"

01.02.2013   08:07Агенцiя

У Чернігівській області розшукують виконавців "Лісапеда". Відразу чотири народних колективи наполягають, що є виконавцями Інтернет-хіта "Лісапед". Про це пише "Комсомольская правда в Украине".

"За ранок до нас звернулися колективи з чотирьох районів, які стверджували, що пісню "Лісапед" виконували саме вони. Дзвонили з села Мрин Носівського району, потім із села Павлівка (Чернігівський район), зверталися до нас з Березнянського та Бобровицького районів. Виявляється, в різний час колективи з цих сіл виконували "Лісапед", тому були впевнені, що популярності нажили саме вони. Але, подивившись ролик в Інтернеті, ці колективи заявили, що в шкільному автобусі біля театру співали не вони", - говорить заступник начальника Чернігівського обласного управління культури Олександр Левочко.

При цьому залишається невідомим і автор пісні. Спочатку користувачі наївно вважали, що хіт - плід народної творчості. Але в Інтернеті можна знайти різні варіації виконання "Лісапеда". Виконувала пісню група "Забава", "Бабине літо", а соло в цих ансамблях веселе жінка в народному вбранні - Наталія Фаліон. Вподобану народу пісню артистка і її колеги співали в шоу "Фольк music".

"Дивно, але в Носівському районі мені сказали, що автор пісні живе в них! - дивується Олександр Левочко. - А ще говорили, що колектив може виявитися з Полтавської області".

Нагадаємо, що в Мережі з'явилось відео "Лісапед", який буквально підірвав Інтернет.

http://tsn.ua/tsikavinki/u-chernigivskiy-oblasti-yde-spravzhnye-protistoyannya-za-internet-hit-lisaped-280143.html

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».