Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 05:49:31

На Чернігівщині впіймали кабельних крадіїв

31.01.2013   11:35

700 метрів фідерного кабелю з базових станцій мобільного зв’язку на Чернігівщині викрали мешканці Київщини. Чоловік разом зі своєю дружиною протягом року по селах нашої області обрізали кабель.

Перші заяви до міліції про крадіжки почали надходили ще у вересні минулого року. Вийти на слід зловмисників правоохоронці змогли наприкінці 2012-го.

Знайшли крадіїв за допомогою автівки, на якій вони ночами їздили «на справу». Злочинці приїздили вночі до вишки, залазили на неї метрів на 20 вгору, зрізали кабель, після цього рубали його на метрові відрізки, грузили в машину та виїжджали за місцем мешкання. Обмотку спалювали, а мідь, яку доставали звідти, збували на нелегальних пунктах прийому металобрухту. З одного метру краденого кабелю виходило 300 грам міді.

Згідно з цінами чорного ринку - за кілограм міді можна отримати близько 50 гривень. Тільки за одну крадіжку з однієї вишки чоловік та дружина отримували прибутку близько 5-7 тисяч гривень.

Правоохоронці стверджують, зловмисники завдали збитків оператору мобільного зв’язку більше ніж на сто тисяч гривень.

Підозрюваний у крадіжках чоловік — 50-річний житель Бориспільського району Київської області. Він визнав себе винним і на сьогоднішній день знаходиться під вартою. Його дружина теж зізналась у скоєнні крадіжок, але відносно неї обрано міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання (раніше за старим кримінально-процесуальним кодексом це називалося підпискою про невиїзд). Триває досудове слідство по цій справі.


http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=2412

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.