Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 06:43:31

Соціальні працівники озвучили проблеми, що хвилюють чернігівців

29.01.2013   17:02

Основні проблеми, які хвилюють чернігівців, озвучили фахівці із соціальної роботи. Саме вони, реалізуючи завдання соціальної політики держави, безпосередньо спілкуються з родинами і акумулюють ті питання, що висловлюють люди на адресу органів влади та місцевого самоврядування.

“Ми не можемо стояти осторонь цих проблем, навіть якщо вони не стосуються нашого профілю діяльності, адже це не лише впливає на ситуацію в конкретній родині, а й визначає ставлення людей до влади в цілому”, – коментує директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая.

Першим кроком до пошуку механізмів, які б посилили ефективність взаємодії влади з громадськістю, стала зустріч колективу фахівців із соціальної роботи з депутатом Чернігівської міської ради, головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Олександром Шкуратом.

За словами Т. Кузнецової-Молодчої, така зустріч не випадкова, насправді переважна більшість проблем – це побутова тематика: заборгованість за комунальні послуги в неблагополучних сім’ях, приватизація гуртожитків, потреба в ремонті під’їздів, ліфтів, у пандусах, у нормальному освітленні дворів, у відновленні дитячих і спортивних майданчиків чи встановленні нових і таке інше.

Олександр Володимирович подякував спеціалістів за небайдуже ставлення до роботи й запросив до системної співпраці. “Думаю, що було б доречно узагальнювати отримувану від людей інформацію та передавати нам у комісію для відповідного реагування”, – запропонував депутат.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.