Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 15:03:51

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 28 січня

29.01.2013   10:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 28 січня по 08 годину 29 січня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж в житловому секторі. Загинула 1 людина.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Коропський район, смт Понорниця - О 09 год. 27 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну та підлогу на площі 1 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 200 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки. Підрозділи МНС на гасіння не залучалися.
 
2. Пожежа в житловому секторі - Ріпкинський район, с. Радуль - О 10 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.
 
3. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Марківці - Об 11 год. 49 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено облицювання стін на площі 50 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі - м. Корюківка, вул. Франка - О 14 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перегородку на площі 0,5 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток відсутній. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділів МНС.
 
5. Пожежа в житловому секторі - Менський район, с. Степанівка - О 18 год. 35 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 6 кв. м та майно. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.
 
6. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Піски - О 20 год. 14 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття на площі 8 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.

Інші повідомлення:
 
Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 34 одиниці спеціальної техніки та 51 працівник. Загальний стан транспортного сполучення  задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини