Сільський голова незаконно видобував пісок
Об’єктом прискіпливої уваги працівників управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області стала незаконна діяльність голови сільради одного з сіл області.
Правоохоронці викрили та задокументували факт незаконного видобування піску кар’єрним способом.
Сільський голова, зловживаючи службовим становищем, не маючи спеціального дозволу на надракористування, протягом 2012-2013 років здійснив незаконне видобування піску кар’єрним способом на території села.
В результаті незаконного видобування піску, що призвело до значного погіршення екологічного стану навколишнього природного середовища населеного пункту, державі завдано збитків на 115 тисяч гривень.
За даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч.2 статті 240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр) – караються штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression