Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 24 січня по 08 годину 25 січня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 на об’єкті та 3 в житловому секторі.
1. Пожежа на об’єкті Борзнянський район, с. Берестовець 23.01.2013 року о 04 год. 30 хв. сталася пожежа в приміщенні котельні сільської ради. Вогнем пошкоджено вхідні двері. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. На гасіння пожежі підрозділи МНС не залучалися.
2. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Будище О 10 год. 45 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено 0,05 т сіна та пошкоджено підлогу на площі 1,5 кв. м. Причина – підпал сином господарки гр. Ф., 1957 р.н. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Куликівський район, с. Горбове О 15 год. 25 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіни та покрівлю веранди. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток – 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Коропський район, с. Верба О 20 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття на площі 0,5 кв. м. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 2000 грн. На гасіння пожежі підрозділи МНС не залучалися.
Інші повідомлення:
Станом на 06 год. 00 хв. 25 січня 2013 року для розчистки автодоріг на території області задіяно 47 одиниць спеціальної техніки та 57 працівників, з них на дорогах державного значення задіяно 29 одиниць техніки та 36 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.