Суд задовольнив позов прокуратури до підприємства, яке не побудувало дитячий садок
Господарським судом Чернігівської області задоволено позов прокуратури міста Чернігова про визнання недійсними результатів торгів по закупівлі послуг із будівництва дитячого садка в мікрорайоні Масани в обласному центрі.
Суд також зобов’язав підприємство-забудовника повернути 100 тисяч гривень передоплати.
Минулого року одне з харківських комерційних підприємств перемогло на торгах по закупівлі послуг із будівництва дошкільного дитячого закладу на 280 місць вартістю понад 14 млн. грн. Однак будівництво так і не розпочалося.
Підставою для пред’явлення позову стали виявлені під час прокурорської перевірки порушення законодавства про державні закупівлі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.