Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:32:56

Злодійку затримали через чотири хвилини

22.01.2013   08:10Агенцiя

Прикро, але немає й дня, щоб в області не скоювалися різного роду крадіжки. На скоєння їх, як правило, “відважуються” не чисті на руку люди і, здебільшого, чи то без певного місця проживання, чи ті, котрі раніше вже були засуджені. Підтвердженням цього в черговий раз послугувало нещодавнє звернення до правоохоронних органів.

До Ніжинського відділу Державної служби охорони надійшов тривожний виклик із одного з магазинів міста, – розповів начальник управління Державної служби охорони при УМВС полковник міліції Іван Списовський. – А вже через чотири хвилини на місце виклику прибув наряд працівників міського ВДСО в складі молодшого інспектора прапорщика міліції Михайла Книра та міліціонера-водія сержанта міліції Андрія Скоробогатого і затримав злодійку, яка викрала з магазину дві кофти. Нею виявилася 31-річна жителька обласного центру.

А в ході подальшого розслідування працівниками Ніжинського міськвідділу міліції було встановлено, що злодійка діяла не одна, а зі своєю 37-річною “колегою”, місцевою жителькою.

Як з’ясувалося, свого часу ці жінки вже мала проблеми з законом, і, до того ж, теж за крадіжки. Розпочато кримінальне провадження за ст. 185 ч.2 Кримінального кодексу України.


УДСО при УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».