Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 01:09:35

На Чернігівщині Центри обслуговування платників податків розширюють сферу послуг

18.01.2013   09:21Агенцiя

Вже понад шість тисяч платників податків Чернігівщини спілкуються з податковою службою через мережу Інтернет.

Звітувати, не виходячи з дому можуть власники цифрових підписів, які понад сім місяців свого існування безкоштовно видає акредитований Центр сертифікації електронних ключів.

Про це повідомили у відділі реєстрації користувачів при ДПС в Чернігівській області Управління сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПСУ.

До речі, з нового 2013 року платники податків Чернігівської області можуть безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису у 3 пунктах надання послуг електронного цифрового підпису замість одного - у центрах обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій ОДПІ та Ніжинській ОДПІ.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини