Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 13:17:34

На Чернігівщині жінки надають перевагу шлюбам з українцями

17.11.2011   17:29

У січні–вересні 2011 року в області було зареєстровано 5137 шлюбів. Абсолютна більшість шлюбів (97,7%) була укладена між громадянами України.

Досить рідко жителі області беруть шлюб із громадянами інших держав. І все ж таки віддали перевагу іноземцям 82 наші громадянки. А саме 23 чоловіки мали громадянство Росії, десять – Німеччини, дев’ять – Грузії, четверо – Ізраїлю та Молдови, по три – Азербайджану, Італії, Канади та Туреччини, по два – Білорусі, Великої Британії, Греції, Литви, Польщі та Тунісу. Одним нареченим були представлені вісім країн (Ефіопія, Іран, Ліван, Нігерія, Нова Зеландія, Румунія, Сирійська Арабська Республіка та Узбекистан).

Серед 38 громадянок інших країн, які обрали наречених з України, були 20 громадянок Росії, чотири Білорусі, по три – Молдови та Азербайджану, по дві – Грузії, Латвії, Узбекистану, по одній – Ізраїлю та Киргизстану.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини