Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 15:39:56

Спасибі Богу і… В. Хоменку!

16.01.2013   14:30Агенцiя

Наприкінці минулого року розгорівся не дитячий конфлікт між керівництвом ніжинської районної ради та місцевою і популярною у тамтешніх телеглядачів телекомпанією «Фобос».

За хитросплетінням різноманітних паперів з печатками, за офіційним і неофіційним словесним потрактуванням конфліктної ситуації поставало банальне намагання виштовхати не всім угодну телекомпанію із комунального приміщення на вулицю.

Хто зна яким був би фінал того нерівного протистояння, якби до глугих аргументів з обох боків не долучилася зі своїми чернігівська обласна державна адміністрація та особисто керівник області Володимир Хоменко. Саме завдяки цій чіткій позиції, позиції главенства свободи слова і розвитку на регіональному рівні засобів масової інформації, протистояння набрало цивілізованих форм і дало можливість обом сторонам почути один одного.

Як повідомило цими днями ніжинське інтеренет-видання «Уездные новости», конфлікт між «Фобосом» і керівництвом районної ради на сьогодні можна вважати залагодженим.

«Справді, - йдеться в редакторській статті, -- таке порозуміння з районною радою стало можливим завдяки втручанню керівництва Обласної Державної адміністрації, яке підтримало журналістів ніжинської телекомпанії… Дирекція телевізійної компанії «Фобос» приносить щиру подяку керівникам Обласної держадміністрації за допомогу, за позицію законності і права.

Також журналісти і адміністрація телеканалу вдячні Ніжинській райдержадміністрації, її керівнику за підтримку, депутатам райради за виважене рішення, журналістській спільноті і всім, хто підтримав ніжинських телевізійників...»

Видання з жахом зазначає, що якби у відносинах телекомпанії з керівництвом районної ради не знайшлося порозуміння, то телекомпанія зосталася б без приміщення студії. Спасибі Богу, непорозуміння вичерпано.


http://www.hvilya.com/news/spasibi_bogu_i_v_khomenku/2013-01-16-1746

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини