Поліція документує наслідки масованої ворожої атаки Ніжина
Вчора ввечері та сьогодні вранці російська армія застосувала безпілотники проти мирного населення міста Ніжина.
Внаслідок атаки пошкоджено цивільну інфраструктуру, багатоповерхові житлові будинки, магазини, автомобілі. Виникли пожежі. Відомо про одного травмованого місцевого мешканця.
На місцях ворожих ударів працюють поліцейські, рятувальники та всі екстрені служби.
Поліцейські фіксують наслідки масованої атаки та збирають докази чергового воєнного злочину окупантів у рамках провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).





Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв