Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)
Чернігівська область була представлена вихованцями Козелецької ДЮСШ Козелецької селищної ради та Ніжинської КДЮСШ НМО ФСТ «Спартак».
діти старшого віку - 2015-2016 рр.н.:
І місце - Лутчак Давид;
ІІ місце - Шевченко Дмитро та Закалюжний Борис;
ІІІ місце - Одинець Вікторія, Ребенок Артем, Сивенко Матвій, Сирота Михайло та Дзюба Іван, Петренко Андрій.
Перше загальнокомандне місце.
молодші юнаки - 2013-2014 рр.н.:
І місце - Баргаміни Тимофій та Пузирний Ярослав;
ІІ місце - Мацьор Максим та Харицький Ілля;
ІІІ місце - Ребенок Артем, Сивенко Матвій, Кононенко Анатолій та Кисельев Тимофій.
середні юнаки - 2011-2012 рр.н.:
І місце - Дудак Матвій.
юніори 2007-2008 рр.н.:
І місце - Курлаєв Назар;
ІІІ місце - Шеменьов Іван;
ІІІ загально командне місце.
чоловіки 2006 рр. н і старші:
І місце - Давиденко Віталій;
ІІІ місце - Любенко Володимир.



Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв