Прокуратура на захисті майнових та житлових прав дітей
У 2012 році прокуратурою поновлено житлові та майнові права майже 100 неповнолітніх. За документами реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 32 посадовця, які допустили порушення прав дітей.
Зокрема, за втручанням прокурора Бобровицького району 26 сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, виплачено грошову допомогу по досягненню повноліття.
У їх інтересах заявлено 43 позови, які розглянуто судом.
Так, задоволено два позови прокурора Козелецького району про визнання права власності на спадкове майно та житло загальною вартістю 257 тис. грн а також позов Прилуцького міжрайонного прокурора про визнання за вихованцем школи-інтернату права власності на житловий будинок, який залишився йому у спадок. За дитиною зареєстровано право власності.
Після втручання прокурора м. Чернігова судом визнано недійсним договір купівлі-продажу квартири, частина якої належала неповнолітній, батька якої засуджено за злісне ухилення від виконання батьківських обов’язків.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.