У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.
Загальна сума виплат – 2,46 млн грн. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 7 серпня.
Цього разу виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади отримають:
50 сімей - по 15 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 750 тис. грн;
33 сім’ї - по 30 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 990 тис. грн;
8 сімей - по 60 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 480 тис. грн;
3 сім’ї - по 60 тис. грн на четверту дитину – на загальну суму 180 тис. грн;
1 сім’я, в якій народилася двійня – на суму 60 тис. грн.
Нагадаємо, що кожна чернігівська сім’я при народженні дитини може отримати підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2025–2027 роки. Весь комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян міської ради не пізніше, ніж через 12 місяців після народження дитини.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Головне фото - ілюстративне
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.