Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.
На 2 тижні 2013 року в області захворіло 3784 осіб, з них діти – 2210, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 51,9%.
По м. Чернігову захворіло 1577 осіб, з них діти – 907, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 50,4%.
Станом на 14.01.2013 року всього по області проти грипу щеплено 1332 осіб.
На 02 тижні щеплено 4 особи, в т.ч. 0 дітей (вакциною Інфлувак – 2 особи, Гриппол – 2 особи).
Вакцина проти грипу: на КП “Ліки України” наявна вакцина Інфлувак – 1 доза.
Комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед мешканців області проводиться.
Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.