У Менській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство
Житель міста Мена за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Правоохоронці сектору реагування патрульної поліції Менського відділення поліції неодноразово притягували 38-річного місцевого мешканця до адміністративної відповідальності за образи та приниження дружини. Подібна поведінка суттєво впливала на емоційний стан жінки. Попри попередні стягнення, чоловік не зупинився на психологічному насильстві - під час сварок вдавався і до фізичної сили.
Правоохоронці завершили досудове розслідування та під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за статтею 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство).
Санкція статті передбачає покарання від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин громадських робіт, арешт на строк до шести місяців, до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі до двох років.
Нагадуємо: якщо ви стали жертвою чи свідком домашнього насильства — не зволікайте, звертайтеся до поліції. Ми завжди поруч, аби захистити вас та ваших близьких.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв