Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 12:48:29

Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці й працівники 20 гарнізонного будинку офіцерів. ФОТОрепортаж

14.01.2013   11:44

У Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині, вихованці театральної студії при 20 гарнізонному будинку офіцерів під керівництвом інструкторів культурно-просвітницької установи Оксани Захаревич і Христини Бабійчук організували і провели для дітей військовослужбовців Новорічну казкову виставу "В гостях у Снігової королеви".

  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці
  • Малечу Гончарівського привітали військовослужбовці

В Гончарівському, селищі, яке свого часу було створено як військове містечко, працівники 20 гарнізонного будинку офіцерів провели для дітей святкову виставу.
 
Ідея створення казкової вистави належить Оксані Захаревич і Христині Бабійчук. Майже всі ролі у виставі виконують діти, які вже не один рік займаються в театральній студії під керівництвом цих інструкторів.
 
Подивитись виставу разом зі своїми дітьми прийшли і батьки - офіцери танкової бригади разом з дружинами. Також серед глядачів були учні Гончарівської гімназії й дитсадка "Лісова казка", більшість з яких є вихованцями тутешньої школи мистецтв.
 
Після завершення новорічної вистави для дітей було проведено новорічну дискотеку, а також цікаві конкурси і вікторини. Переможці отримали смачні призи, які їм вручала Снігова королева, Дід Мороз, Бармалей, Баба Яга та інші театралізовані персонажі.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.