Шанс стати конкурентоспроможними на ринку праці для учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни
Державна служба зайнятості в рамках експериментального проєкту забезпечує безоплатне професійне навчання для учасників бойових дій та людей з інвалідністю, які постраждали через війну.

Проєкт спрямований на підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. На вибір пропонується близько сотні робітничих професій та більше 400 освітніх програм. І з початку поточного року такою можливістю вже скористались 23 мешканці області, з яких 17 - учасники бойових дій, 6 - громадяни з інвалідністю внаслідок війни.
Найпопулярніші професії, які вони обрали для навчання: електрогазозварник, оператор котельні, кухар. З освітніх програм – «організація власної справи», «керування безпілотним літальним апаратом», «основи психологічної стабілізації для осіб з бойовим досвідом.
Навчання здійснюється у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що діють у восьми містах України — Дніпрі, Полтаві, Харкові, Одесі, Львові, Рівному, Сумах та Івано-Франківську. Центри оснащені сучасним обладнанням, мають кваліфікований педагогічний склад і співпрацюють із роботодавцями для забезпечення максимальної ефективності навчального процесу. Вчитися можна як за очною, так і дистанційною формами, або шляхом їх поєднання. Термін навчання – до 6 місяців.
Детальніше читайте на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.