У Чернігові відзначили представників медіа області з нагоди професійного свята
Із нагоди Дня журналіста в ОВА зібралися представники медіа Чернігівщини. Із ними поспілкувався і привітав із професійним святом начальник ОВА В’ячеслав Чаус.
«Наші медіа стали частиною спротиву від самого початку повномасштабної війни. Тут, на північному прикордонні країни, вони покликані нести правду, і в часи війни - це дуже важлива місія. Вдячний нашим медіа за їхню роботу. Дякую за обʼєктивність і неупередженість. Інформація - це теж зброя. На Чернігівщині - в руках професіоналів», - акцентував В’ячеслав Чаус.
Також він передав грамоти і подяки від облдержадміністрації.
«Я вважаю, що це нагорода не мені, а всьому колективу, тому що ми всі працюємо, як єдиний механізм […] Дуже важко зараз працювати журналістом. Я працюю з 2007 року, і порівняти є з чим. Тому що зараз багато трагедій, і дуже важко це проживати і подавати читачу. Тому ми намагаємося висвітлювати не лише трагедії, а ще й давати позитив. Ми шукаємо такі теми, які би підтримали, дали надію і показали, що в такі темні часи є і світлі сторони нашого життя», - каже Аліна Ковальова, кореспондентка обласної газети «Гарт».
За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору Чернігівщини та з нагоди Дня журналіста:
Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації:
ГАЙОВУ Ірину Андріївну – директорку ТОВ «МАЯК - МЕДІА», редакторку Корюківської районної газети «Маяк»;
КИЧКА Валерія Миколайовича - директора – головного редактора ТОВ «МЕДІА – ЦЕНТР «ВІСТІ»;
КОВАЛЬОВУ Аліну Володимирівну – кореспондентку ТОВ «РЕДАКЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГАЗЕТИ «ГАРТ».
Оголосити Подяку голови обласної державної адміністрації:
БЄДНІЙ Аллі Анатоліївні – оброблювачці інформаційного матеріалу редакції контенту регіонального центру виробництва філії АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернігівська регіональна дирекція»;
БУТЬКУ Сергію Костянтиновичу – відеооператору ТОВ «ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП»;
ЗАМЯТІНІЙ Оксані Станіславівні – журналістці ТОВ «ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП»;
ІГНАТЕНКО Марині Миколаївні – директорці ТОВ «НОСІВСЬКІ ВІСТІ»;
КАРАНДІ Ярославу Олександровичу – редактору інформаційного порталу «Чернігівщина»;
КОЦЕБЧУКУ Олексію Миколайовичу – редактору кореспондентського пункту міста Новгород-Сіверського регіонального центру виробництва філії АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернігівська регіональна дирекція»;
КРАВЕЦЬ Катерині Миколаївні – ведучій програм КП ТЕЛЕКОМПАНІЯ «ПРИЛУКИ» ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;
ЛОСЬ Тетяні Василівні – кореспондентці кореспондентського пункту міста Новгород-Сіверського регіонального центру виробництва філії АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернігівська регіональна дирекція»;
МАРТИШКО Надії Володимирівні – кореспондентці спеціальній редакції контенту регіонального центру виробництва філії АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернігівська регіональна дирекція»;
НАЙДЮК Наталії Олегівні – журналістці-фрілансерці, фізичній особі-підприємцю;
ОСІПОВІЙ Марині Іванівні - журналістці-фрілансерці обласної газети «Вісник Ч», фізичній особі-підприємцю;
ПИЩОЛЦІ Вірі Юріївні – кореспондентці редакції контенту регіонального центру виробництва філії АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернігівська регіональна дирекція»;
ПОНОМАРЕНКО Ірині Михайлівні – журналістці ТОВ «ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП»;
РУЛЬОВІЙ Наталії Михайлівні - журналістці ТОВ «НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ГАЗЕТИ «НІЖИНСЬКИЙ ВІСНИК»;
СЕНЧЕНКО Ірині Віталіївні – представниці Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області;
Колективу редакції ТОВ «НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКРАЙОННОЇ ГАЗЕТИ «НІЖИНСЬКИЙ ВІСНИК» (директорка – головна редакторка – Олена КРЕСАН).
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.