Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 червня, 00:28:13

Підприємства Чернігівщини працюють над розвитком дуальної освіти

07.05.2025   09:51Агенцiя

«Найкращий спосіб навчитися – діяти, тож ми звертаємо особливу увагу на взаємодію, яку вибудовують бізнес і заклади освіти нашої області. І цей напрям намагаємося розвивати шляхом проведення інформаційних кампаній та організації діалогу освітян з роботодавцями», – зазначив Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки ОДА.

Приміром, практичну підготовку на виробництві компанії ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» нині проходять 14 учнів, які навчаються в профтехах Чернігова. Свої навички на новітньому обладнанні вдосконалюють майбутні токарі, фрезерувальники, слюсарі, верстатники та електрозварники.

За необхідним досвідом сюди приходять і студенти коледжів, і закладів вищої освіти. Про це розповів Максим Полянський, виконавчий директор підприємства.

ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» співпрацює із закладами освіти вже не перший рік. У 2024-му тут працевлаштували дев’ятьох випускників ЗВО та ПТО. За дуальною формою зараз навчають сімох майбутніх фахівців, яких планують влаштувати на підприємство.

    «Такий механізм співпраці однозначно виправдовує себе, оскільки ми маємо можливість навчати робітника «під себе». Учень одразу розуміє, що ми від нього хочемо, тож це працююча схема на всі 200%», – поділився Максим Полянський.

За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Ринок праці мовою цифр

Ринок праці мовою цифр 14:19

Протягом січня-травня 2025 року на Чернігівщині:

Під виглядом спадкоємців заволоділи нерухомістю померлих чернігівців – викрито групу осіб 14:15

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури повідомлено про підозру трьом чоловікам у шахрайстві у великих розмірах, використанні підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 3, 5 ст. 190, ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:08

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 1 випадок загибелі на водних об'єктах, 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 4 особи постраждали.

Після хвороб, операцій, травм і поранень: українці можуть отримати  безкоштовну реабілітацію

Після хвороб, операцій, травм і поранень: українці можуть отримати безкоштовну реабілітацію 11:35

За останні півтора року 600 тис. українців отримали безоплатну реабілітаційну допомогу. Зараз її надають у 555 медичних закладах – там переважно зроблений ремонт, є необхідне устаткування та фахівці.

 Програма підтримки «Ветеранський спорт»: запитання та відповіді

Програма підтримки «Ветеранський спорт»: запитання та відповіді 11:17

Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України з метою підтримки ветеранів війни, заохочення до фізичної активності, покращення психологічного здоров'я та соціальної інтеграції 15 січня 2025 року започаткували програму Ветеранський спорт.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини