Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 16:41:56

Триває реєстрація! “Ігри Ветеранів 2025” — старт нового сезону!

29.04.2025   12:53Агенцiя

"Ігри Ветеранів" — це всеукраїнський спортивні змагання, які об'єднують ветеранів та ветеранок, військовослужбовців та осіб, звільнених із військової служби або служби у правоохоронних органах через травми, поранення чи захворювання, отримані під час виконання службових обов'язків у зоні бойових дій.

Основна мета проєкту — допомогти відновитися фізично та ментально, а також популяризувати спорт та здоровий спосіб життя серед ветеранів та ветеранок.

Станом на зараз триває реєстрація на участь на участь у першому етап Регіональних відбіркових змагань:
Настільний теніс.
* 03 травня (місто Рівне)
Волейбол сидячі
* 04 травня (місто Рівне)
Кросфіт
* 17 травня (місто Рівне)

Обирай лише одне місто для участі, але кількість дисциплін — без обмежень!

Реєстрацію на участь у змаганнях з настільного тенісу та волейболу сидячі продовжено до 30 квітня, з кросфіту триватиме до 10 травня (включно).

Посилання на реєстрацію: https://cabinet.payments.eveteran.gov.ua/tasks/create/10113/10113001

Або за посиланням: https://surl.li/nhmcvi

До участі у регіональних змаганнях запрошуються військовослужбовці, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Важливо! Для учасників та учасниць з інших міст буде відшкодовано вартість проїзду та проживання.

Наступні етапи відборів:
Настільний теніс:
12 липня — Полтава
25 жовтня — Вінниця
Волейбол сидячи:
26 жовтня — Вінниця
Кросфіт:
13 липня — Полтава
27 вересня — Вінниця


Змагання організовує Мінветеранів спільно з Рівненською ОВА на виконання  Стратегії ветеранської політики та Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в України, яка створена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

У разі виникнення запитань, звертайтеся за номером 063 230 20 11, відділ спорту ветеранів війни Управління фізичного та ментального здоров'я Міністерства у справах ветеранів України.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини