Урочиста церемонія підняття Військово-Морського Прапора Збройних Сил України на Красній площі Чернігова
Сьогодні на Красній площі Чернігова відбулася урочиста церемонія підняття Військово-Морського Прапора Збройних Сил України з нагоди 107-ї річниці його першого підняття на кораблях Чорноморського флоту.
29 квітня 1918 року в Севастополі на кораблях Чорноморського флоту були підняті українські прапори, що символізувало перехід флоту під юрисдикцію Української Народної Республіки. Ця подія стала важливим кроком у процесі формування національних військово-морських сил України.

У липні 1918 року було затверджено новий зразок військово-морського прапора Української Держави. Цей прапор, розроблений геральдичною комісією з урахуванням українських морських традицій, став основою сучасного Військово-Морського Прапора Збройних Сил України.
Під час церемонії в Чернігові представники місцевої влади та громадськість вшанували пам'ять українських моряків, які стояли на захисті незалежності та територіальної цілісності держави. Підняття Військово-Морського Прапора є символом неперервності національних традицій та відданості службі Україні.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.