Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 05:35:00

У Чернігові поліцейські затримали торговця наркотиками

25.04.2025   12:49Агенцiя

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 33-річного місцевого мешканця, який торгував наркотиками рослинного походження за схемою «з рук в руки». Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Поліцейські відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції отримали оперативну інформацію про те, що 33-річний чернігівець налагодив систематичний незаконний обіг наркотичних засобів. Він отримував замовлення від споживачів наркотиків та передавав «товар» з рук в руки.

Після документування серії фактів протиправної діяльності зловмисника, оперативники та слідчі за силової підтримки поліцейських підрозділу спецпризначення затримали фігуранта. В його помешканні відбувся санкціонований обшук, в ході якого поліцейські виявили та вилучили низку речових доказів протиправної діяльності зловмисника. Вилучене направлено на проведення експертних досліджень.

Поліцейські помістили затриманого до ізолятора тимчасового тримання в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі поліції за погодженням з прокурором Чернігівської окружної прокуратури оголосили фігурантові підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 та. 2 статті 307 Кримінального кодексу України, тобто у незаконному придбанні і зберіганні з метою збуту та незаконному збуті наркотичних засобів, в тому числі вчинених повторно. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини