Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 03:12:42

Апеляційним судом підтверджено законність вироку стосовно військовослужбовця зс рф, який розграбував та пошкодив майно підприємства на Чернігівщині

24.04.2025   14:37Агенцiя

Чернігівським апеляційним судом залишено без змін вирок Чернігівського районного суду, яким військовослужбовця рф визнано винним у воєнному злочині, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 КК України).

Його засуджено до 12 років позбавлення волі.

Нагадуємо, що в кінці березня 2022 року засуджений, перебуваючи на території одного з сіл Михайло-Коцюбинської територіальної громади, спільно з іншими військовими зс рф здійснив напад на місцеве підприємство. Окупанти умисно знищили частину обладнання та виключно з метою особистої наживи розграбували цивільний об’єкт, заволодівши комп’ютерною та побутовою технікою, інструментами, меблями та іншим майном, яке не могло бути використано у військових цілях. 

Відповідно до норм міжнародного гуманітарного права, заборонено пограбування та невиправдане військовою необхідністю пошкодження майна захищених суб’єктів, у тому числі, цивільних підприємств.
Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювалися співробітниками Управління СБУ в Чернігівській області.

Вирок набрав законної сили.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини