Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 19:26:06

Поліцейські розслідують обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувались водійка та двоє малолітніх дітей

23.04.2025   15:55Агенцiя

Сьогодні зранку до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Холми-Хлоп’яники сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції.

Попередньо правоохоронці встановили, що 28-річна жінка керуючи автомобілем “Opel” не врахувала дорожню обстановку, не вибрала безпечної швидкості руху та здійснила зіткнення з придорожнім деревом.

Внаслідок автопригоди водійка легковика та двоє дітей віком 5 років та 4 місяці отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури відкрив кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що заподіяло тяжкі тілесні ушкодження).

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.