Обираємо професію разом зі службою зайнятості
Знайти перші професійні орієнтири учнівській молоді допомагає служба зайнятості, проводячи зі школярами системну профорієнтаційну роботу.
Так, днями в Городнянських ліцеях №1 та №2 відбулися зустрічі зі старшокласниками «Neo PROF освіта» за участю представників Національного університету «Чернігівський колегіум імені Т. Г. Шевченко» та Мультімедійно-функціонального освітнього центру.
Начальник Городнянського відділу Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості Інна Неврова поінформувала присутніх про перспективи розвитку сучасного ринку праці та найзатребуваніші професії. За її словами, при виборі майбутньої професійної діяльності в пригоді стане онлайн Платформа Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар'єри https://profi.dcz.gov.ua/, де можна пройти тестування щодо визначення власних здібності та нахилів.
А ще старшокласникам презентували мобільний застосунок Державної служби зайнятості та його зручний функціонал: Єдиний портал вакансій, послуги служби зайнятості, документи, професійне навчання, меню зі зворотним зв’язком зі спеціалістами. Завантажити його можна в Google Play та Apple Store.
У подальшому молодь може розраховувати на підтримку у започаткуванні власної справи, зокрема фінансову. До 150 тис. гривень для старту сьогодні можуть отримати молоді люди від 18 до 25 років за державною грантовою програмою «Власна справа».
«Отож, будьте наполегливими і користуйтеся можливостями на шляху до самореалізації. Знайдемо вашу професійну стежку разом!» - сказала Інна Неврова.
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression