Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 13:08:55

Ринок праці мовою цифр

18.04.2025   10:28Агенцiя

Протягом січня-березня 2025 року на Чернігівщині:

• 6,9 тис. безробітних перебували на обліку та отримували послуги служби зайнятості.

З них:

• 1 тис. працевлаштовано, зокрема, 193 - з наданням компенсацій роботодавцям;

• 255 скеровано на професійне навчання;

• 57 залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру;

• 2,7 тис. направлень видано на суспільно корисні роботи;

Крім того,

• 130 ваучерів на навчання надано громадянам для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці;

• 50 позитивних рішень прийнято за грантовою програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» та 7 – за програмою «Грант для ветеранів та членів їх сімей»;

• 40 роботодавців отримають компенсацію витрат на оплату праці за 49 працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб;

• 14 роботодавцям компенсують витрати за облаштування робочих місць 16 працевлаштованих людей з інвалідністю.

Станом на 1 квітня 2025 року в області налічувалося 4,8 тис. офіційних безробітних, яким служба зайнятості могла запропонувати 1627 вакансій від роботодавців області. Тобто на кожне вільне робоче місце претендує 3 особи.

Серед найзатребуваніших вакансій:

- кухар (61 вакансія);

- продавець продовольчих товарів та водій автотранспортних засобів (по 56 вакансій);

- бухгалтер (44 вакансії);

- швачка (34 вакансії);

- спеціалісти державної служби (31 вакансія);

- прибиральник службових приміщень (35 вакансій);

- підсобний робітник (84 вакансії).

Всі пропозиції дивіться на сервісі «Єдиний портал вакансій» https://www.dcz.gov.ua/job

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини