Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 травня, 16:31:49

Сьогодні в Чернігові завершується опалювальний сезон 2024/2025

15.04.2025   10:52Агенцiя

У Чернігові опалювальний сезон 2024/2025 завершується 15 квітня, зважаючи на підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря. Відповідне розпорядження підписав заступник міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 14 квітня.

Згідно з документом, керівникам акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго», комунального підприємства «Теплокомуненерго», приватного підприємства «Спеціальна енергетична компанія», підприємствам і організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні доручено завершити опалювальний період та припинити постачання теплової енергії о 08:00 годині 15 квітня 2025 року.

Після закінчення опалювального періоду розпочинатимуть ремонт технічного обладнання та теплових мереж із метою підготовки їх до наступного осінньо-зимового сезону.

Управління охорони здоров'я та управління освіти міської ради визначать необхідність продовження теплопостачання до стаціонарних закладів охорони здоров’я та закладів освіти міста Чернігова відповідно до вимог санітарнотемпературних норм, про що повідомлять керівників теплопостачальних організацій.

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини