Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 21:04:02

У Чернігові допомогу при народженні дитини отримають ще 80 сімей

03.04.2025   10:44Агенцiя

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 3 квітня затвердили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини.

Цього разу виплати з бюджету Чернігівської територіальної громади отримають ще 80 чернігівок, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті. Загальна сума виплат – 2,37 млн грн.

Тож, цього місяця допомогу від міста отримають:

    32 сім’ї - по 15 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 480 тис. грн;
    33 сім’ї - по 30 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 990 тис. грн;
    14 сімей - по 60 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 840 тис. грн;
    1 сім’я - на четверту дитину – на суму 60 тис. грн;

Нагадаємо, що кожна чернігівська родина при народженні дитини може отримати таку підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2025–2027 роки, затвердженої розпорядженням начальника Чернігівської міської військової адміністрації Чернігівського району Чернігівської області від 28.02.2025 року № 44.

Весь комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян міської ради не пізніше, ніж через 12 місяців після народження дитини.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.