Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:43:04

ПОСП "Кіпті" та КП "Господар" порушили водне законодавство на 2769 гривень

09.01.2013   11:38

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області.


Так під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ПОСП “Кіпті” (Козелецький район) виявила порушення Водного Кодексу України.
Встановлено, що сільгосппідприємством самовільно без дозволу на спеціальне водокористування з артезіанської свердловини за період з 16.05.2012 року по 19.09.2012 року забрано 45,9 м³ підземних вод.

Сума збитків, заподіяних державі  внаслідок порушення законодавства  про охорону та раціональне використання водних ресурсів в результаті самовільного використання води  ПОСП “Кіпті” становить 1614 гривень.    

Під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства КП “Господар” Варвинської селищної ради, екоінспекція виявила, що за  період з 16.06.11р. по 18.10.12р. очисні споруди підприємства працювали неефективно. У водний об’єкт (річку Удай) з очисних споруд скидались зворотні води з перевищенням нормативів гранично допустимого скиду забруднюючих речовин.

Сума збитків, заподіяних державі порушенням законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів в результаті скиду недостатньо очищених стічних вод КП “Господар” Варвинської селищної ради в річку Удай, становить 1155 гривень.         

Порушникам пред’явлено претензію про добровільне відшкодування збитків.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.