Чернігівські поліцейські відсторонили від керування транспортом нетверезого водія
Поліцейські провели на місці зупинки тест 46-річного водія за допомогою приладу Drager на вміст алкоголю в крові.
Прилад показав 1,87 проміле – майже у 10 разів вище за допустиму межу (0,2 проміле). Чоловіка відсторонено від керування, адміністративний протокол щодо нього скеровано на розгляд суду.
Співробітники Чернігівського райуправління поліції виявили правопорушника, здійснюючи комплекс профілактичних заходів «Безпечні весняні шляхи». Під час патрулювання території Михайло-Коцюбинської громади Чернігівського району поліцейські відділу реагування патрульної поліції зупинили легковий автомобіль, який рухався з порушенням правил дорожнього руху.
При спілкуванні з 46-річним водієм поліцейські виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився пройти тест на місці зупинки за допомогою приладу Drager. З’ясувалося, що вміст алкоголю в крові правопорушника складає 1,87 проміле – це майже у 10 разів перевищує гранично допустиму межу (0,2 проміле).
Окрім того, патрульні встановили, що водій вже не вперше притягується до відповідальності за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.
Поліцейські відсторонили чоловіка від керування автомобілем. За фактом виявленого правопорушення складено адміністративний протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом особою, яка перебуває у стані алкогольного сп’яніння).
Адміністративні матеріали поліцейські направили на розгляд до суду.
Поліцейські закликають водіїв не сідати за кермо в нетверезому стані, щоб не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.